Witamy na stronach Schade Polska – Transport szkła jest naszą pasją !

Jesteśmy specjalistyczną firmą zajmującą się drogowym transportem rzeczy. Świadczymy dla naszych Klientów kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarowego.

Naszą misją jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Staramy się dostosowywać działania do oczekiwań naszych Klientów łącząc wiedzę, doświadczenie i pasję. Szanując czas naszych Klientów przykładamy szczególną uwagę do szybkości oraz skuteczności naszych działań. Naszą specjalizacją jest transport szkła, a rozwój w tej dziedzinie wzbogacany jest zarówno w oparciu o własne doświadczenia, jak i z międzynarodowego „know-how”.

Nasi pracownicy są sprawdzoną oraz doświadczoną grupą specjalistów, znającą dogłębnie zagadnienia transportu drogowego. Pomogą oni Państwu w każdej ważnej kwestii dotyczącej transportu drogowego.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w naszym Portalu. W dziale o firmie znajduje się krótka charakterystyka profilu naszej działalności, jak również dane dotyczące naszego taboru.

Jeżeli szukacie Państwo dokładniejszych informacji, zapraszamy do Działu Kontakt, gdzie znajdują się dane teleadresowe naszych pracowników.

Każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie, aby zapewnić mu jak najwyższy standard usług.

www.schade.pl | | tel. +48 32 260 1574
Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.08 s.