Dołącz do naszego zespołu !

Schade Polska tworzy organizację, w której najważniejszą rolę odgrywają ludzie. Stale poszerzamy grono naszych pracowników, których profesjonalizm przekłada się na wysokie zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, które swoimi kwalifikacjami, pasją i doświadczeniem mogą wzmocnić jeden z obszarów Spedycji oraz wnieść konkretny wkład w rozwój firmy.

Jeżeli chcesz pracować w branży logistycznej i szukasz miejsca, w którym docenione zostanie Twoje zaangażowanie i umiejętności - nie zwlekaj i prześlij nam swoje CV oraz List Motywacyjny przez Formularz Aplikacyjny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 32 260 15 74, bądź pod adresem e-mail: .


FORMULARZ APLIKACYJNY

Dane osobowe
Imię:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Adres
Ulica, numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
CV:
List Motywacyjny:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych jest Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie 42-500, ul. Zagórska 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

www.schade.pl | | tel. +48 32 260 1574
Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.11 s.